Aktuálne

images/blog/blog2.png

AKO PREDÁVAŤ VIAC

Rady a tipy ako získať viac hostí a maximalizovať tržby. Chcete zvýšiť obsadenosť vášho ubytovacieho zariadenia? Máte záujem získať nových hostí a udržať si stálu klientelu? Cenné rady, tipy a návody, ako predávať viac, získate na workshope lektorovanom renomovanou odborníčkou v oblasti hotelierstva.

Miesto Podujatia : Žilina

Stiahnúť PDF Prihlásiť sa na aktivitu
images/uploads/59sario-slide-skb-bratislava-2018-SVK.png

SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA BRATISLAVA 2018

Slovenská kooperačná burza, ktorú organizuje agentúra SARIO od roku 2007, je najväčším a najprestížnejším stretnutím slovenských a zahraničných podnikateľov na Slovensku zameraným na bilaterálne rozhovory,  prezentáciu ponúk partnerstva, voľných výrobných kapacít či požiadaviek na vytvorenie spoločných podnikov.
Info: http://www.sario.sk/sk/projekty-podujatia/slovenska-kooperacna-burza-bratislava-2018

Miesto Podujatia : Bratislava

Stiahnúť PDF Prihlásiť sa na aktivitu
images/blog/blog2.png

STRETNUTIE S HONORÁRNYMI KONZULMI SR V ZAHRANIČÍ V ŽILINE

Viac ako 130 honorárnych konzulov SR pôsobiacich v zahraničí z 82 krajín sveta na jednom mieste ! Jedinečná príležitosť nadviazať nové kontakty, vytvoriť si prehľad o nových teritóriách. Možnosť priamych rokovaní s jednotlivými konzulmi. Info: SOPK Žilina, T: 041-7235 102,-655, zahrza@za.scci.sk. Pozvánka so zoznamom jednotlivých krajín v prílohe.

Miesto Podujatia : Žilina, Gbeľany

Stiahnúť PDF Prihlásiť sa na aktivitu
images/blog/blog2.png

WOLWES SUMMIT - CREATE, NETWORK AND GROW

V strednej Európe jedna z najväčších medzinárodných konferencií, venovaných start-upom, investorom a korporáciám. Organizátorom záleží na čo najväčšom počte účastníkov ze Slovenska. Vybraní inovátori sa budú môcť konferencie zúčastniť bezplatne. Srdečne pozývame. Viac info v prílohe.

Miesto Podujatia : Varšava, Poľsko

Stiahnúť PDF Prihlásiť sa na aktivitu
images/uploads/527banner2.jpg

INTERNATIONAL B2B MEETINGS

Multisektorové podujatie v rámci 8. Európskeho kongresu MSP. Účasť na podujatí je jedinečnou príležitosťou nadviazať spoluprácu s mnohými domácimi a zahraničnými partnermi v jeden deň na jednom mieste! V minulom roku bolo zorganizovaných viac ako 100 stretnutí!
Registrácia otvorená do 10.10.2018
https://b2bharmo.com/K2018/

Miesto Podujatia : Katovice

Stiahnúť PDF Prihlásiť sa na aktivitu