Pripravujeme pre Vás

Apríl/09/2019ČESKO-SLOVENSKÉ PODNIKATEĽSKÉ FÓRUM
Individuálne B2B rokovania českých a slovenských firiem  určené predovšetkým pre firmy z odvetví strojárstva, elektrotechniky, energetiky a ekológie. Účasť bezplatná. V prípade záujmu sa prihláste na zahrza@za.scci.sk
Apríl/11/2019KRAKDENT 2019
27. medzinárodný veľtrh stomatologickej techniky. Viac info v prílohe. Veľtrh Krakdent je najviac frekventovanou expozíciou stomatologickej branže na juhu Poľska. Na minuloročnom veľtrhu svoju ponuku prezentovalo 447 vystavovateľov zo 28 krajín, viac ako 16000 návštevníkov. Viac informácií v prílohe.
Apríl/24/2019PODNIKATEĽSKÁ MISIA DO MESTA GDANSK, POĽSKO

SARIO s pomocou ZÚ SR vo Varšave a Slovensko-poľskou obchodnou komorou pozývajú slovenských podnikateľov na podnikateľskú misiu do mesta Gdansk v Poľsku. Hlavným cieľom účasti slovenských spoločností je možnosť prezentácie svojich podnikateľských aktivít, posilnenie existujúcich a nadviazanie nových obchodných kontaktov, ktoré budú nápomocné pre ich proexportnú činnosť. Súčasťou misie budú aj B2B stretnutia s poľskými spoločnosťami pôsobiacimi v poľských prístavoch. Viac info v prílohe.

August/11/2019X. EURÓPSKE VEĽTRHY REGIONÁLNYCH PRODUKTOV
Významný veľtrh regionálnych produktov v oblasti potravinárskeho priemyslu v Zakopanom. Viac info v prílohe.
November/05/2019AGRO WORLD 2019
India International Agro Trade and Technology Fair  www.agroworldindia.com