Pripravujeme pre Vás

Marec/01/202463. MEDZINÁRODNÝ VEĽTRH STAVEBNÍCTVA A VYBAVENIA INTERIÉROV - TWÓJ DOM 2024
SOPK Žilina v spolupráci s Slovensko-poľskou obchodnou komorou a výstaviskom ASTRA v Bielsko-Biala ponúka členom SOPK Žilina a Slovensko-poľskej obchodnej komory možnosť zdarma vystavovať na 63. MEDZINÁRODNOM VEĽTRHU STAVEBNÍCTVA A VYBAVENIA INTERIÉROV - TWÓJ DOM 2024,,ktorý sa bude konať 1. - 3. marca 2024 v Poľsku, v Bielsko-Biala.,,,Výstava je zameraná na všetky druhy stavebných materiálov, moderné inovatívne stavebné techniky, vybavenie interiérov, kúpeľňové vybavenie, design, interiérové doplnky a pod. V prípade záujmu o účasť nás neváhajte kontaktovať. 
Apríl/18/2024RAKÚSKO-SLOVENSKÁ KOOPERAČNÁ BURZA
Podujatie je prioritne určené pre výrobné a technologické spoločnosti a dodávateľov špecifických služieb pre odvetvia: strojárstvo, spracovanie kovov, výroba a spracovanie plastov (plastikárstvo), výrobné technológie.
Účasť slovenských firiem je bezplatná. Rozhovory prebiehajú podľa vopred zozstaveného harmonogramu v 20-minútových intervaloch.

Máte záujem o účasť?
Predregistrujte sa (najneskôr do 17.3.) aby sme mali informáciu o vašom záujme a my Vás budeme informovať akonáhle si budete môcť zarezervovať termíny s konkrétnymi rakúskymi účastníkmi. Zároveň nám tým dáte informáciu, o aké formy spolupráce máte záujem, čo vieme zohľadniť pri pozývaní rakúskych firiem.

Predregistrácia: https://forms.gle/xg2sXoPfR1cetSdx9

Podrobné informácie o priebehu podujatia získate na web stránke: https://www.advantageaustria.org/sk/events/20240418_Kooperationsboerse.sk.html

Využite túto jedinečnú príležitosť a spoznajte nových obchodných a výrobných partnerov z Rakúska.